Felső tagozatos tanulóink a tanév végi kirándulás alkalmával ellátogattak a történelmi jelentőségű füleki várba, ahol izgalmas utazást tettek a múltba. Megismerkedtek a vár évszázados történetével, régészeti leletekkel, valamint bepillantást nyerhettek a középkori élet mindennapjaiba. A Bebek-toronyból csodálatos panoráma tárult eléjük, a földalatti folyosók és a különleges kiállítások pedig még emlékezetesebbé tették a látogatást.
A kirándulás következő állomása a füleki MiniZoo volt, ahol a gyerekek közelebbről is megismerkedhettek a háziállatokkal és számos színes madárfajjal. A közös élmények, a sok nevetés és az új ismeretek méltó lezárását jelentették a tanévnek.
Köszönjük mindenkinek, aki hozzájárult ehhez a tartalmas és élményekben gazdag naphoz!
