Intézményünk számára megtiszteltetés, hogy részt vehettünk Rozsnyó város pedagógusokat és kiemelkedő tanulókat elismerő ünnepi rendezvényén.
Pályakezdő pedagógusaink a város által szervezett találkozón vették át az első tanév sikeres teljesítéséért járó elismerést, megerősítve elhivatottságukat a pedagóguspálya iránt. Emellett alsó tagozatos tanulónk is méltó elismerésben részesült, aki a kerületi rajzpályázaton elért kiemelkedő eredményével képviselte intézményünket. A rendezvény színvonalához vendéglátó szakos tanulóink és oktatóik is hozzájárultak.
Köszönjük Michal Domik polgármester úrnak, valamint Tamás Erzsébetnek, a Rozsnyói Városi Hivatal oktatási osztálya vezetőjének az együttműködést, az oktatás iránti elkötelezettséget, valamint azt a folyamatos támogatást, amellyel a pedagógusok és a diákok munkáját segítik.
Az ilyen alkalmak erősítik közösségünk összetartását, és visszaigazolják, hogy az oktatásba fektetett munka valódi értéket teremt a jövő számára.
